Fixtures - 7th/8th February

Saturday, 7th January

Team Manager Opposition Venue Time Referee
Senior Jim Shiggins
Sean Quigley
Dave Simons
?
DDSL 8 Grey Mark Quinn
Eamonn Sampson
Away Wayside Celtic Jackson Park 10:30
DDSL 10G Jean Manuel Away Castleknock Celtic Porterstown Park 12:00
DDSL 10D1 Andy Peet
Alan Haskins
Away Kilnamanagh FC Ring Road 10:30
SDFL 12 Div 1 James Kane
Lorcan Hardy
Away St James Athletic St Benildus College 10:30 Roy Lawlor
DDSL 9 Grey Ger Ryan
Eamonn McHale
Home Firhouse Carmel Old Bray Road 10:30

Sunday,8th February

Team Manager Opposition Venue Time Referee
DDSL 11E
Paddy Brennan Cup
Myles Harcourt
Harry Holohan
Home Willows FC (D) Old Bray Road 10:30 S Morahan
DDSL 8 Grey Paul Porter
Wayne Rollo
Home Jobstown Celtic Old Bray Road 10:30
DDSL 11G
SSG Cup
Ciaran Peyton
Chris Harrington
Home Jobstown Celtic (G1) Old Bray Road 11:15 S Morahan
DDSL 9 Orange Radoslav Kliszcz
Michael Trainor
Home Rangers FC Old Bray Road 11:15
DDSL 12D4
League Cup
Robbie Maher
Greg Clarke
Home St Paul's Artane (12-3) Old Bray Road 12:00 S Morahan
DDSL 12D5 Jason Keeley
Jacq Darcy
Home Dundrum Athletic Old Bray Road 13:00 S Morahan
SDFL 14 Div 2 Conan Tormey
Dave Toner
Home Esker Celtic B Pitch 2
Lambourne Wood
10:15 Derek Bell
SDFL 14 Div 1 Conor Murray
Gary Daly
Home Blessington A Pitch 2
Lambourne Wood
11:30 Derek Bell
SDFL 16 Div 2
John Giles Cup
Rory Fitzgerald
Andy Crawford
Home Shankill Pitch 1
Lambourne Wood
12:45 Derek Bell
DDSL 18M3 Gerry McGarry
Dick Shakespeare
Away Blessington Blessington 11:00 B Vaughan
DDSL 10C1 Terry Byrne
Sean Murphy
Away Trinity Donaghmede (E1) Fr Collins Park 10:30
SDFL 13 Div 3 David Barry
Paul Whitney
Away Ballyowen Celtic Griffeen Valley 10:15 Shane Cox
SDFL 16 Div 2
John Giles Cup
Leo Theunnissen
Paul Tonge
Off
DDSL 8 Silver Noel Daly
Anthony Duffy
Away Lakelands FC Leopardstown Park 10:30
DDSL 9 Yellow Mark Quinn
Declan McNabb
Away Dundrum Athletic Meadowbrook Park 10:30
SDFL 17 Div 2 Joe Ryan
Padraig O'Giollain
Away Harolds Cross Rosary Park 12:15 Peter Dunne 
SDFL 13 Div 1 Mark Dowling
Jim Scully
Leo Coyne
Away Avonmore SDFL HQ 11:15 Roy Lawlor
DDSL 11C1
Lee Kavanagh Cup
Conor Lenihan
Aedan Moloney
Away Greystones United (B1) Woodlands 11:00
DDSL 16A1 Adam Ellison
Assie Sattar
Away Greystones United Woodlands 12;30
LFL U21 John Thompson Idle